yapıkredi bankası maaşları saat kaçta yatırıyor? – SÖZLÜKBANK
maaş günü geldiğinde çoğu insan yapıkredi bankası maaşları saat kaçta hesaba yatırıyor diye merak ediyor. hatta çoğu insan ilgili günün gecesi yarısı saat 00:00’da yatığını düşünürüz. fakat durum pek böyle değil. geçmişe dönük hesap hareketlerine baktığımızda yapıkredi bankası maaşları saat 00:40 ile 1:51 arası yatırıyor. bazı günler sıklıkla olmasa bile gece 3:16 ve sabah 9:11 gibi yattığı da oldu. kurumların ödediği prim, ek ders, yemek parası gibi diğer ödemler saati ve günü belli olmadan ödemesi yapılır. burada en önemli faktör kurum bankaya parayı ne zaman gönderdiğidir. bankaya gelen para en kısa sürede tüketiciye ulaşır.

yapıkredi bankası özel bir bankadadır. neredeyse yarısı koç grubuna aittir. türkiye’de bazı devlet kurumları ve özel sektörlerle maaş anlaşması yapmış olan banka günü geldiğinde maaşları hesaplara yatırıyor. memurlarda ayın 15’i maaş günü iken bazı çalışanlar ayın 1’inde maaş alıyor. maaşlar geceden genelde hesaba yatıyor. sabahı maaşlar harcanmak üzere hesaplarda oluyor.

günlük gecikmeler çoğu zaman kurum parayı geç gönderdiği için olur ama saatlik gecikmelerde bankayı sorumlu tutmak gerekir. maaş ödemeleri genelde 1 gibi başlar sabah 4 gibi biter. maaş ödemeleri ile ilgili çoğumuzun bir anısı vardır. sizlerde bu anılarınızı yorumlar kısmına yapabilir, diğer kullanıcılara yol gösterebilirsiniz

yapıkredi bankası maaşları size saat kaçta yatırıyor?