paywin nedir? paywin güvenilir mi? – SÖZLÜKBANK
sosyal medyalarda sıksık reklamını gördüğünüz paywin yatırım hizmetleri nedir? nasıl çalışır? paywin güvenilir mi? bu soruların cevaplarını siz ziyaretçilerimiz için araştırdık.

paywin yatırım çeşitli paketler sunarak sizlere yüzde yüz kazanç vaat ediyor. (örneğin; 500 tl yatırın 48 saat sonra 1300 tl para geri gönderelim) paywin güvenilmez dolandırıcı bir yapı. sadece paywin için değil bu sistemde çalışan tüm yapılar dolandırıcı. bizde önümüze çıktıkça sizleri uyarmak adına bilgi vermeye devam edeceğiz.

sosyal medya üzerinden iletişime geçtiğimiz sözde yatırım şirketi paywin öncelikle otomatik mesajla karşılık veriyor. mesajın içeriği kısaca; sizden aldıkları parayı başka ülkedeki bankalar ve para birimleri üzerinki dalgalanmalar ve merkez bankası işlemleri ile kazanç elde ettiklerini ve bunun kârını sizleri paylaştığını anlatıyor. 5 adet yatırım paketi sunuyor. hepsinde geri ödeme olarak 48 saat belirlenmiş ve paketlerde yatırdığınız miktarın 3 kanını sizlere geri veriyor. en son olarak “dilerseniz özel tutarlarda yatırım yapabilirsiniz örneğin 850 tl” şeklinde mesajı sonlandırıyorlar.

sosyal medya sayfalarındaki fotoğraflar binlerce beğeni ve yorum alıyor. yorum olarak dekont resimleri atıyorlar. dekontları atan arkadaşlarla iletişime geçmeye çalıştım. malumunuz bunlarda geri dönüş yapmadı. paywin güvenilmez dolandırıcı bir sözde yatırım şirketi. sizlere kanıtlamak için 500 tl yatırmayı düşündüm ama tüm bunlardan sonra 1 lira bile değmeyeceği için vazgeçtim kesinlikle sizler de uzak durun.

paywin ismi çok güzel bir şirket ismi olabilir belki vardır bile, bizim tüm yorumlarımız yukarıda bulunan fotoğraftaki logo için geçerlidir. sizlerin de başına böyle bir durum geldi ise yorumlar kısmında açıklayabilir, buralara para yatırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.