litepay güvenilir mi? – SÖZLÜKBANK
sosyal medyada gezinirken karşımıza reklamları çıkan litepay yatırım nedir? nasıl çalışır? litepay güvenilir mi? sizler için bu sistemi inceledik.

litepay yatırım ortaklığı adı ile anılan kurum sadece sosyal medya reklamlarında karşımıza çıkıyor. web siteleri mevcut değil. adres bilgileri yok, iletişim için telefon numarası bile yok. bunlara dayanarak bile litepay güvenilmez dolandırıcı bir sistem diyebiliriz.

litepay ile facebook üzerinden iletişim kurduk. kısa sürede bizimle iletişime geçtiler. sözde yatırım paketlerini anlatmaya başladılar. kurumun sosyal medya hesabını gezindiğimizde paylaşımları binden fazla beğeni almış ve çok iyi yorumlar mevcut. bunların hepsi uydurma, bot hesaplardan yazılmış hepsi. yorum yazan kimseye bilgi almak için ulaşamadık.

litepay çeşitli yatırım paketleri sunuyor; 500 lira yatırın 48 saat içinde 1300 lira kazanın, 750 lira yatırın 1900 lira, 1000 lira yatırın 2950 lira, 2500 lira yatırın 7750 lira 5000 lira yatırın 1650 lira gibi kazançlar vaat ediyor. bunların hepsi yalan sizi kandırmak için kurulmuş tuzaklar. litepay güvenilmez sakın paranızı kaptırmayın.
sizlere litepayın dolandırıcı olduğunu kanıtlamak için para yatırmayı düşündük, güvenilmez olduğu o kadar açık ortada ki 1 lira bile kaptırmaya kıyamadık. 48 saat, 72 saat gibi zaman dilimlerinde paranızı 3’e 5’e katlamayı vaat eden tüm siteler dolandırıcıdır. uzak durmanız gerekir. i̇kna kabiliyetleri çok yüksek, biranda kendinizi sistemin içinde bulmuş olursunuz.

litepay kullanıcı adı çok güzel bir isim. kullanan firmalar vardı veya ilerde olacaktır. bizim bu inceleme sonucu ortaya çıkan kanaat ve yorumlarımız yukarıda logosu bulunan sözde yatırım şirketi için geçerlidir. sizlerin de bu tarz yatırım şirketlerinde tecrübeniz varsa yorumlarınız ile ziyaretçilerimize bilgi verebilirsiniz.