bithesap güvenilir mi? – SÖZLÜKBANK
son zamanlarda çok sayıda kripto para alım satımı yapan platformlar çıkmaya başladı. bithesapta bunlardan birisi. bu makalemizde sizler için incelediğimiz bithesap güvenilir mi? sorusuna cevap vermeye çalışacağız.
2017 yılının sonlarına kurulan bithesap, 2018 ocak ayında aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. kurucusu ersin gençtürk dür. bithesap türkiye’deki kripta para borsalarında ki neredeyse en az kullanıcıya sahip firmadır. mevcut kullanıcıları da çok mutlu olduğu söylenemez. bu durum bithesabı güvenilmez kılıyor.. şimdi sizlere para yatırma ve çekme, bitcoin transferi ve komisyon ücreti, müşteri ilişkileri konularında yapılmış yorumları ve kendi tecrübelerimizi açıklamaya çalışacağız.
bithesap para yatırma ve çekme
para yatırma ve çekme işlemleri 2021 yılındaki kripto paralar düzenlemesin de belirtildiği gibi sadece kendi adınıza kayıtlı hesaplardan para yatırabilir ve çekebilirsiniz. bithesap içinde geçerli bu durum. bithesap’ta para yatrma işlemi maksimum 10 dakika sürüyor. para yatırmada hiçbir kullanıcının sorun yaşadığını görmedik ve duymadık. firma bu konuda iyiler.
para çekme işlemlerini sadece kendi adınıza olan hesaplara yapabilirsiniz. bithesapta para çekme işlemi biraz vakit alıyor. hatta firma işlemi yapmak için birazda uğraştırıyor. kullanıcıları en çok bundan şikâyetçi. hesap doğrulama işlemi çok uzun sürüyor. birhesap’ta hesap doğrulamanın haftaları bulduğu bile olmuş. para çekme konusunda bu firma ortalamanın altında.

bithesap coin transferi ve komisyonları
para çekmede zorluk çeken kullanıcılar elindeki coinleri başka firmaya transfer etmek istiyor. birkaç arkadaşımız transfer edilen paranın yarısını komisyon olarak kestiğini söylüyor. bu konuda yanlışlık olmasın diye deneme amaçlı bizde bithesap üzerinden işlem yaptık, yarısı gitmedi ama hatırı sayılır bir komisyon kestiler. komisyon ücretleri de rakiplerine göre çok fazla.