bilkes yatırım nedir? – SÖZLÜKBANK
son zamanlar sosyal medyada gezinirken bilkes yatırım diye bir reklam karşımıza sık sık çıkmaya başladı. merak edip inceledik ve sizlerle bunu paylaşmak istedik. bilkes güvenilir mi? bilkes nedir? sorularına cevap vermeye çalıştık.

bilkes yatırım sözde bir yatırım firması. sizden aldıkları parayı (örneğin; 500 lira yatırıyorsunuz 4 saat sonra 3 bin lira size geri veriyorlar) forex, borsa vb. yerlerde kullanıp sizlere kar payı veriyor. örnekte verdiğim cazip tekliflerle insanların paralarını dolandırıyorlar. böyle bir firma yok, yatırım kuruluşu yok, karşılıklı sözleşme yok, hatta web siteleri bile yok. sadece siz para verin biz size 6 katını geri verelim diyorlar. bilkes yatırım güvenilir değil. kesinlikle paranızı kaptırmayın.

bilkes yatırım kurbanları ile sosyal medya üzerinden iletişim kuruyor. paylaşımları en az bin beğeni alıyor. gönderinin altında mükemmel yorumlar oluyor. bunların hepsi palavra. yorum yapan insanlara ulaşmaya çalıştık tahmin edeceğiniz üzerine hiçbirine ulaşamadık. mesajlarımıza cevap vermedi.

denemek için bir miktar yatırmayı düşündük ama o kadar acemi ve dolandırıcı olduğu belli ki inanın 1 liramıza bile kıyamadık. bilkes yatırım güvenilir değil.

bilkes yatırım ismi gerçekten çok güzel. yazdığımız yazılar ve bulunduğumuz hitamlar tamamen resimde gördüğünüz kurum içindir. bu isimde başka firmalar varsa bu yazımız onlar için değildir.

siz değerli ziyaretçilerimiz isimler değişebilir ama sistem hep aynı. paranızın 3 katını, 6 katını vermeyi vaat eden herkimse dolandırıcıdır. i̇tibar etmeyiniz. bilkes yatırım gibi olan hiçbir kişi kuruluş güvenilir değildir. sizlerde böyle durumla karşılaştıysanız yorumlarınızla bizlere destek olabilir ve diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.