akbank maaşları saat kaçta yatırıyor? – SÖZLÜKBANK
akbank maaşları saat kaçta hesaba yatırıyor hiç merak ettiniz mi? maaş günü 00:01 de gün dönünce maaşların yattığını düşünüyordum. maalesef ki böyle değilmiş. akbank maaşları 00:30 ile 2:11 arası yatırıyor. geçmişe dönük hesap hareketlerine baktığımda ortaya bu çıktı.

akbank 1934 yılında kurulan özel bir bankadır. bankanın neredeyse yarısı sabancı holdinge aittir. akbank maaş ödemeleri için çok sayıda özel ve kamu kuruluşları ile anlaşma yapmıştır. anlaşma gereği kurumun belirlediği tarihte maaşları tüketicinin hesabına yatırır. maaş günleri kurum banka ve tüketici tarafından bilinir. fakat bilinmeyen maaşların hesaba saat kaçta yattığı. bu yazımızda size maaş müşterilerinin hesap hareketlerine bakarak sizlere anlatmaya çalışacağız.

akbank maaş müşterilerin paralarını gelende 00:30 ile 2:11 de hesaplara yatırmakta. ama bazı zamanlarda maaşların saat olarak geç yattığı da olmuş. mesala maaşın saat 4:22 de yattığı oldu. ama müşterileri şunu bilmeli maaş günleri gecesinden paraları hesapta oluyor. 1 kaç defa gündüze sarktığı görüldü. fakat bu durum iş veren kaynaklı olduğu ortaya çıktı.

maaş ödemelerini saatleri banka tarafından belirlenirken günlerde yaşanan gecikmeler işveren kaynaklıdır. maaş ödemeleri konusunda sizlerde fikirlerinizi yorumlara yazmaktan çekinmeyin. normal bir zamanda akbank maaş ödemeleri gece 00:30’da başlar 4 gibi son bulur.

akbank maaşları size saat kaçta yatırıyor?